Holdsaetninger


Holdsætning

1. Division Damer

Modstander: Allerød BC

Dato: Lørdag d. 23/11 2019 Kl. 9.00

Kampnr.: 369396

Sted: Køge

Modstander: Køge 75

Dato: Søndag d. 24/11 2019 Kl. 12:00

Kampnr. 369394

Sted: Køge (Udebane)

Bruttotrup: Lena, Marianne, Hanne K, Birthe, Ysse, Margit

Holdleder: Ysse

4. Division Herrer - Øst B

Modstander: Team Millennium

Dato: Søndag 27/10 2019 Kl. 11.00

Kampnr.: 369181

Sted: Køge

Modstander: Partner 2009

Dato: Søndag 3/11 2019 Kl. 12.30

Kampnr.: 369197

Sted: Køge

Bruttotrup: Lars, Henning, Jens, Ole, David, Kenn, Jimmy

27/10 Lejf i stedet for Jimmy

Holdleder: Jens

Damerække - Række 2

Modstander: VBI/Valby

Dato: Søndag 27/10 2019 Kl. 11.30

Kampnr.: 367573

Sted: Tårnby

Modstander: BK Næstved

Dato: Lørdag 2/11 2019 Kl. 11.00

Kampnr.: 367578

Sted: Køge

Bruttotrup: Lena, Margit, Ysse, Birthe

Holdleder: Lena

Herrerække - Række 2

Modstander: Ballerup BK

Dato: Søndag 27/10 2019 Kl. 10.00

Kampnr.: 367657

Sted: Ballerup

Modstander: BK Keglerne

Dato: Søndag 3/11 2019 Kl. 9.00

Kampnr.: 367703

Sted: Køge

Bruttotrup: Torben, Finn, Jan K, Tim

Fast reserve: Jens

Holdleder: Jens (Med Tim som backup)

Miksrække - Pulje 1

Modstander: S.A.S. 1

Dato: Lørdag 1/12 2019 kl. 9.30

Kampnr.: 367836

Sted: Tårnby

Modstander: Joker 1

Dato: Lørdag 18/1 2020 Kl. 10.00

Kampnr.: 367819

Sted: Herlev

Bruttotrup: Jens, Lena, Hanne K

Holdleder: Jens

Miksrække - Pulje 2

Modstander: BK Keglerne 1

Dato: Lørdag 1/12 2019 Kl. 9.00

Kampnr.: 367932

Sted: Køge

Modstander: FBK 2000

Dato: Lørdag 18/1 2020 Kl. 13.30

Kampnr.: 367942

Sted: Rødovre

Bruttotrup: Ysse, Kurt, Hanne L, Kristian

Holdleder: Ysse

Miksrække - Pulje 4

Modstander: BK Døvania 1

Dato: Lørdag 1/12 2019 Kl. 10.00

Kampnr.: 367987

Sted: Frederikssund

Modstander: BK Døvania 1

Dato: Lørdag 18/1 2020 Kl. 10.00

Kampnr.: 367977

Sted: Køge

Bruttotrup: Michael, Finn, Henrik, Gitte

Holdleder: Michael

Oldboys/Girls

Stævne 3:


Lørdag d. 9/11 Kl. 9.00


Sted Tårnby

Hold 75:


Kurt, Michael, Finn, Jørgen

Hold 85:


Ole, Jens, Torben, Lejf

Hold 14:


Hanne K, Birthe, Margit, Hanne L

Hold 34:


Ysse, Gitte,

Connie (BK Næstved)

Stævne 4:


Lørdag d. 11/1 Kl. ??


Sted Glostrup

Hold 75:


Kurt, Michael, Finn, Jørgen

Hold 85:


Ole, Jens, Torben, Lejf

Hold 14:


Hanne K, Birthe, Margit, Hanne L

Hold 34:


Ysse, Gitte, Lena,

Connie (BK Næstved)

Østcup

Øst - Cup  Damer 1

Modstander: 

Dato:  Lørdag d. 7/12-2019  Kl. 

Kampnnr:

Sted: 

Bruttotrup:

Birthe

Marianne

Hanne K

Øst - Cup  Damer 2               

Modstander:   

Dato:  Lørdag d. 7/12-2019  Kl.    

Kampnnr:

Sted:

Bruttotrup:

Lena

Ysse

Margit